Ramo 34.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Ramo 34.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Ramo dizisinin yeni bölümü 26 Şubat Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç ve İlker Aksum gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Ramo bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/8kju3

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Ramo’nun Mazhar’la birlikte İstanbul’u yönetecek olmasını içine sindiremeyen Korkut, bir plan yaparak Ramo’nun başını büyük bir belaya sokar.

Ramo ve Sibel kavuşmuştur ve yeni evlerinde büyük bir kutlama ile nikah kıyılır. Ramo, bu mutlu anlarına gölge düşürecek hiçbir şeye izin vermeyecektir.

Diğer yandan, Ramo’nun Mazhar’la birlikte İstanbul’u yönetecek olmasını içine sindiremeyen Korkut, bir plan yaparak Ramo’nun başını büyük bir belaya sokar. Ramo, kendi sorumluluğunda olan bir sevkiyat işini eline yüzüne bulaştırmış görünüyordur. Bu işin altında Korkut’un olduğunu tahmin eden Ramo, olayı çözdükçe çok daha büyük sürprizlerle karşılaşacaktır.

5 Yorum Var

 1. Anonim

  25 Şubat 2021 - 10:20

  Vallahi haklısın tubacım

 2. Gulzada

  24 Şubat 2021 - 11:16

  Artık ramo ve sibel kavuşsun nolur

 3. Anonim

  24 Şubat 2021 - 08:57

  Dizi saçma sapan oldu

 4. Tuba

  23 Şubat 2021 - 23:25

  Evet ramo ve sibeli görelim artık gerilim sahnelerinden bıktık. mutlu olsunlar biraz nehir de ramo ile sinelim iyi niyetini anlasın

 5. mira

  23 Şubat 2021 - 08:45

  sibelle ramo kavuşsun artık yoksa diziyi seyretmeyi bırakacam sibelle ramonun daha çok sahnesini görelim artık lütfen senaristler uyanın artık

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.