Ramo 40.Bölüm Fragmanı (Final)

Ramo 40.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Ramo dizisinin yeni bölümü 16 Nisan Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç ve İlker Aksum gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Ramo bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/eud71

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Şerif’in elinden Hasan’ın yardımı ile kurtulan Ramo, ailesine kavuşur. Ailesinin güvende olduğundan emin olduktan sonra üç patrona büyük bir savaş açar...Şerif’in elinden Hasan’ın yardımı ile kurtulan Ramo, ailesine kavuşur. Ailesinin güvende olduğundan emin olduktan sonra üç patrona büyük bir savaş açar...

Doğu ise kötü bir haber alır ve intikam arzusu ile yanmaya başlar... Sonunda kardeşini kurtarmış olan Hasan, Afet’le arasını düzeltmeyi başarır.

Ramo’nun başına bir bela gelmesinden korkan Sibel Ramo’dan bir söz alır. Ramo girdiği büyük savaşta yara almadan galip gelebilecek midir?

4 Yorum Var

 1. Fragmancı

  16 Nisan 2021 - 20:36

  Ramo; John Wick filmindeki Keanu Reeves taklidi yapmış ama o kadar yavaş ki…

 2. Necmettin

  16 Nisan 2021 - 07:13

  Evet mesela kırmızı oda o final olsaydı daha iyiydi

 3. Anonim

  15 Nisan 2021 - 20:36

  Tek bu diziyi izliyodum oda final oluyor çok üzgünüm bir sürü saçma sapan diziler var

 4. Anonim

  15 Nisan 2021 - 12:39

  Bu kadar güzel olan bir diziyi nasıl final yaparsınız çok üzgünüm bitmeyi hiç hak etmiyo

© 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.