Ramo 5.Bölüm 2. Fragmanı

Ramo 5.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Ramo dizisinin yeni bölümü 11 Şubat Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç ve İlker Aksum gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Ramo bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/pvn05

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Hasan, Ceyhan tarafından düşürüldüğü pusuda tek başına ateş altında kalır. Ramo’nun onu kurtarmak için fazla vakti yoktur...

Diğer yandan kanala atılan Boz, dört bir yandan aranmaktadır... Ama Boz’un izini bulamazlar. Ramo zaman geçtikçe Boz için daha da endişelenmektedir.

Aile meclisinde Ceyhan’a kimin yardım ettiğini tartışılırken, Boz’un Fatoş’u almaya gittiğini ortaya çıkar. Ramo Boz’u öldürüp bir köşeye attıklarını düşünür. Bu yüzden Halef’i bulur.

Sibel ise bu karışıklıktan faydalanır ve gizli geçidin yerini bulur. Artık planını hayata geçirme zamanı gelmiştir...

2 Yorum Var

  1. nezihe

    13 Şubat 2020 - 03:18

    Sibel karakterini suratsız ve itici buluyorum. Nerden buldunuz bilmem. Hiç bir dizide oynamadı. Kazık gibi rol yapıyor. Deneyimli karakter Ramo yine döktürüyor. Her rolün hakkını iyi veriyor doğrusu. AYLA filmindeki subay karakteriyle gönüllere taht kurdular İsmail HACIOĞLU ile birlikte… Müthiş oyuncu ikisi de.. TEKİNDOR dan sonra… Dizi Çukur’u andırıyor. Onun gibi kaçıp -kovalamaca. Ama burda önceden işlenen bir cinayetin intikamı yer alıyor…

  2. Özlem

    8 Şubat 2020 - 18:21

    Ah be sibel naptın sen

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.